مدیریت خرید و سفارشات خارجی/ مجازی

بهاره
تاریخ : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
با سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم که این دوره کلاس ها مجددا چه زماتی برگزار میشه و همچنین میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره کلاسی هم باشه که بعد از ساعت کاری ادارات هم باشه خیلی خوب میشه مثلا 5 یا حتی 6. من خ.دم خیلی دوس دارم در کلاساتون شرکت کنم ولی شرکت مرخصی نمیده و اومدن سخته. اگه بتونید کلاسهایی ترتیب بدید که بعد از تایم کاری باشه خیلی ممنون میشیم
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام.در خصوص برگزاری مجدد این دوره میتوانید با بخش آموزش تماس بگیرید.در خصوص برگزاری کلاسها خارج از زمان اداری، تمام سعی مرکز بر این بوده و هست که کلاسها در اوقاتی برگزار شوند که دانشجویان عزیز بتوانند در کلاسها حضور داشته باشند.
حسینی
تاریخ : چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
با سلام لطفا اطلاع می دهید که این دوره برای چه کسانی مناسب و قابل فهم است و اینکه فرد با پیش زمینه قبلی باید باشد یا اینکه به صورت مقدماتی کلیه اصول بازرگانی آموزش داده می شود با تشکر
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام.جهت کسب اطلاعت مورد نیاز میتوانید با مرکز تماس بگیرید.
لاریسا مولودی
تاریخ : شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
با سلام خواهشمندم زمان برگزاری احتمالی کلاس روزهای آن را نیز در توضیحات قید نمائید که نسبت به ثبت نام اقدام نماییم. با تشکر فراوان
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام. روز و ساعت برگزاری کلاس در وبسایت قید شده است: http://www.ibtc.ir/courses/detail/396/396
Mo
تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
با سلام تا چه زمانی فرصت ثبت نام برای این دوره 28 دی ماه وجود دارد؟
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام. با توجه به اینکه فرصت چندانی تا آغاز دوره باقی نمانده، توصیه می کنیم هر چه سریعتر ثبت نام خود را نهایی کنید.
رضایی
تاریخ : یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
با سلام و احترام لطفا کلاس آنلاین هم بدارید
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام. اگر منظور شما کلاسهای مجازی است، در دپارتمان دوره های مجازی می توانید لیست این دوره ها را ببینید. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 0218695 داخلی 127 تماس حاصل فرمایید.
امین
تاریخ : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
سلام ، ببخشید میخواستم بدونم که آیا دقیقا تمام سرفصل ها تدریس میشه ؟ چون ما براساس این سرفصل ها تصمیم میگیریم چه دوره ای شرکت کنیم. و اگر در یک دوره ای شرکت کردیم و استادی به دلایلی مثلا کمبود وقت چند سرفصل را تدریس نکرد تکلیف چیه ؟
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام. تمام سرفصل ها در هر دوره به طور کامل پوشش داده می شوند.
نیل
تاریخ : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
آیا در مورد نحوه ثبت سفارش و تخصیص و دریافت ارز هم سرفصلی داریم؟
مرکز آموزش بازرگانی : با سلام. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات دوره می توانید با مرکز آموزش بازرگانی تماس حاصل فرمایید.
ارسال نظر :